אודות החברה

חברת מאי קשרי נדל"ן הינה חברת ייזום, השבחת נכסים ובניה. החברה, בבעלות ערן לוי, מובילה בחדשנות, תכנון בניה איכותית  המספק חוויית מגורים ברמה אחרת משלב התכנון ועד למסירת מפתח.

בין חברות הקבוצה נמנית חברת אלטנוילנד בעלת ניסיון עשיר ומוניטין של מעל שלושה עשורים בענף הבניה, עם למעלה מעשרות פרויקטים מוצלחים.

לקבוצה ישנה מחלקה המתמחה בשימור, שחזור וחיזוק מבנים, התחדשות עירונית ותמ"א 38. הקבוצה יוזמת ומבצעת ממשרדיה בהוד השרון. כל אנשי המקצוע שלנו עומדים לרשות הפרויקט: עורכי דין, שמאים, מפקחי בניה, אדריכלים, מנהלי פרויקט, מנהלי עבודה, יועצים מקצועיים ועוד רבים נוספים.

אנו שמים דגש על איכות העבודה ושירות אדיב ומקצועי ולכן לכל פרויקט נבחר צוות מומחים שנותן את המענה האיכותי ביותר עבורו. הצלחתה של החברה מבוססת על הקשרים הבין-אישיים של העומדים בראשה – זה עם זה, עם לקוחותיהם, עם שותפיהם, עם המשקיעים ועם העובדים.

צוות ניהול מקצועי ומיוחד העובד בחברה במשך שנים מאפשר לה ליהנות מקשרים יציבים עם משקיעיהם, אשר מלווים אותם מראשית הדרך, מאמינים בהם ומאפשרים להם לצמוח בבטחה ובזהירות.

החזון שלנו

קבוצת מאי קשרי נדל"ן תהווה מצפן מקצועי וערכי בתחום הנדל"ן ותנחיל ערכי מצוינות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות תוך יצירת חוויית מגורים קסומה ללקוחותינו.

למה אנחנו

בזכות האיכויות שלנו בשלל תחומים

עיצוב אדריכלי, בניה ופיקוח ללא פשרות, גימור ובחירת חומרי הגלם, דייקנות ועמידה בלוחות זמנים

בזכות אנשי מקצוע מנוסים

אנו מביאים את המוניטין שלנו לידי ביטוי בעבודה סינרגטית להפקת המוצר המושלם

בזכות הניסיון העשיר

בייזום ובביצוע בניה היכרות מעמיקה עם תהליכים מוניציפאליים ותכניות בניין העיר.

בזכות המעטפת המקיפה

החל מהחלום, דרך הניהול, התכנון, הביצוע, השיווק ועד האכלוס.

המייסד:

רו"ח ערן לוי

בעל תואר כפול בכלכלה ובחשבונאות בהצטיינות ותואר שני במנהל עסקים מטעם ביה"ס רקנאטי של אוניברסיטת תל-אביב. ערן החל דרכו בליווי עסקאות ורו"ח מבקר של חברות הנדל"ן המובילות בישראל במשרד EY. בהמשך דרכו, ייסד את חברת היזמות וקרן ההשקעות "מאי ניהול נכסים" הפועלת בענף הנדל"ן והתמחה בניהול קבוצות רכישה.

הצוות שלנו

בקבוצת אלטנוילנד חרטנו

על דגלנו את הערכים:

אמינות

מקצועיות

דייקנות

מסירות

צור קשר :

צור קשר :